Budowa stoisk

 Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zapełniamy kompleksową obsługę prowadzonych przez nas projektów.

Budowa stoisk

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zapełniamy kompleksową obsługę prowadzonych przez nas projektów.

Budowa stoisk

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zapełniamy kompleksową obsługę prowadzonych przez nas projektów. Już na etapie projektowania wyglądu stoiska, doradzamy naszym Klientom jak połączyć koncepcje wizualne z możliwościami wykonawczymi, a także staramy się wypracować rozwiązania pozwalające zwiększyć efektywność kosztową przy zachowaniu tych samych wysokich standardów jakości do jakich przyzwyczailiśmy naszych Partnerów przez lata naszej działalności.
Mając rozległą siatkę dostawców, poza standardowymi rozwiązaniami, możemy dostarczyć również rozwiązania nieszablonowe. Od wykonywanych na specjalne zamówienie ekspozytorów po designerskie meble. Zapewniamy także pełną obsługę audiowizualną. Od zwykłych monitorów LCD przez wyświetlacze wielkoformatowe po bezszwowo łączone telewizory, oświetlenie sceniczne i programowalne systemy nagłośnienia i prezentacji.
Stoiska oddajemy zawsze na czas, dopiero po ostatecznej akceptacji Klienta. Przez cały czas trwania targów Państwa stoisko będzie pod opieką naszej ekipy serwisowej, w razie niespodziewanych okoliczności, czy też do pomocy przy montażu i demontażu Państwa produktów.

Dowiedz się więcej