W branży targowej działamy od dekady

Expo-Construct jest firmą rodzinną, działającą od 2010 roku w branży eventowo-targowej. Jesteśmy obecni na kilkudziesięciu imprezach w roku w całej Europie. Zebrane przez nas doświadczenie pomogło nam się rozwinąć, rozbudować i uczynić naszą działalność niezależną. Nowoczesna produkcja, profesjonalna stolarnia, świetnie wyposażone studio graficzne, a także dział elektryki i multimediów to wizytówka naszej firmy.

Nasze zaplecze produkcyjne składa się z innowacyjnie wyposażonej stolarni, w której – oprócz pił formatowych – znajdują się także pełnowymiarowe frezarki CNC o obszarze roboczym 3×2 metry, pozwalające wycinać nawet najwymyślniejsze projekty grafik, mebli lub też elementy wystrojów wnętrz, ścian i podłóg. Dysponujemy różnymi rodzajami drewna, laminatów, lakierów i wykładzin. Różnorodność proponowanych przez nas rozwiązań zawiera materiały z różnych półek cenowych, w tym towar ekskluzywny – przygotowywany na specjalne zamówienie.

Nasz dział graficzny to bogato wyposażony park maszynowy, w którym znajdują się m.in. plotery do wydruków (oferujemy wydruki wyklejane, wydruki na tkaninach), czy ploter laserowy CO2, za pomocą którego wycinamy litery 3D, elementy stojaków, standów oraz grawerujemy w szkle. Przetestowaliśmy dziesiątki najróżniejszych rodzajów oświetlenia LED do budowy własnych projektów, kasetonów, szyldów reklamowych, lamp itp.

Wykonujemy zabudowę piętrową, system nośny do sufitów podwieszanych, zabudowę schodów prostych oraz o kątach 45°, 90°, 180° z urozmaiconym wyborem kształtów stopni. W naszym katalogu znajdują się również profile stalowe, stal okrągła, rury malowane proszkowo, stal nierdzewna. O stabilność stawianych przez nas konstrukcji dba inżynier-statyk o pełnych uprawnieniach konstrukcyjno-budowlanych.

Zatrudniamy wykwalifikowanych stolarzy, malarzy, elektryków i monterów. Działamy kompleksowo – zakres naszych usług obejmuje wykończenia ścian, podłóg, sufitów, instalację oświetlenia, meble na zamówienie (szafy, lady, biurka, zabudowy ścian), jak również prace wykończeniowe. Wykonujemy remonty oraz aranżacje przestrzeni biurowych. Posiadamy własny tabor samochodów dostawczych i ciężarowych. Lata doświadczeń w wielu międzynarodowych ośrodkach branży targowej Europy nauczyły nas wykorzystywania ciekawych rozwiązań instrukcyjnych i technologicznych. Podejmujemy się nawet najbardziej nowatorskich realizacji.